61 відгук
+380 (67) 631-64-74
+380 (63) 155-16-42
+380 (95) 037-50-80
АВТОМОБИЛЬНЫЕ СТЕКЛА AGC

Автомобільні скла AGC від AGC Dnepr: японське якість і технології в Україні

Підрозділ Asahi Glass (найбільшого світового виробника скла) AGC Automotive розробляє і виробляє всі типи автоскла:
лобові;
бічні;
задні;
панорамні скляні панелі для дахів.
Також компанія пропонує системи кріплення та елементи додаткового обладнання (датчики світла, датчики дощу, антени і т. д.).
Автомобільні скла AGC високо цінуються автовласниками виробниками автомобілів. Концерн є основним постачальником таких компаній, як: Toyota, Ford, Volkswagen, Peugeot Suzuki і багатьох інших відомих світових брендів.
Підрозділ дистрибуції автомобільних стекол AGC ARG працює з продавцями автозапчастин і установочними центрами по всій Європі. Одним з офіційних представників AGC в Україні є компанія AGC Dnepr.
Чому потрібно встановлювати скла AGC
Якість — це одне з ключових переваг AGC. Компанія застосовує передові системи моніторингу якості у відповідності зі стандартами ISO 9001 та ISO/TS 16949 (стандарт, розроблений для автомобільної промисловості). Концерн має AGC власним підрозділом управління якістю, контролюючим всі етапи виробничого ланцюга — від науково-дослідних і дизайнерських розробок, до масового конвеєрного виробництва і процесів постачання.
Скла AGC проходять омологаційні випробування на відповідність стандартами і правилами міжнародних і регіональних організацій (правила 43 ЄЕК (ООН), директива 92/22 (Європа), стандарт ANSI-Z26.1 (США)).
Всі автомобільні скла AGC, що поставляються в якості запасних частин в оптову та роздрібну продаж, нічим не відрізняються від комплектуючих, які відвантажуються за контрактами автовиробникам.
Контроль якості скла AGC передбачає різні тести, оцінює скло на:
механічну міцність;
адгезивні властивості плівки і фарб;
«поведінка» скла в різних кліматичних умовах;
спотворення, відбиття та пропускання світла.
Серед інших переваг автомобільних стекол AGC можна виділити наступні:
Висока міцність — інноваційні технології виробництва і
кілька етапів випробувань перед виходом на ринок гарантують міцність автоскла.
Довгий термін служби — скло зберігає свої заводські
характеристики дуже довгий час незалежно від умов експлуатації.
Оптимальна геометрія скла — автоматизація виробництва
і системи комп'ютерного контролю дозволили досягти унікальної точності розмірів і вигинів для скла.
Турбота про зір водія — компанія ретельно тестує
оптичні властивості своїх автомобільних стекол, щоб надати водієві максимальний рівень безпеки при управлінні транспортним засобом.
Відмінна функціональність — автомобільні скла AGC
мають ідеальну форму, тому всі додаткові елементи «в прив'язці» до скла працюють також ідеально (наприклад, щітки склоочисників).
Безпека при ДТП — новітні розробки в області
виробництва автомобільного скла у відповідності зі стандартів безпеки ECER43 допомогли досягти високого рівня захисту водія і пасажирів. Скло AGC «поглинає» удар при аварії, не дозволяючи розлітатися осколкам і потрапляти стороннім предметам в салон. При цьому водій і пасажир максимально захищені від загрози бути викинутими з салону ударною хвилею.
Нарешті, автомобільні скла AGC — це екологічна безпека, адже концерн сповідує турботу про довкілля, як одну з головних своїх цінностей. AGC не використовує фарби зі свинцем при виробництві своїх стекол.
Як «прочитати» маркування на автостекле
Омолагация автоскла (маркування) — це основний інструмент для визначення виробника та характеристик, що знаходиться перед вами одиниці. Скло AGC сертифікацію у відповідності з різними нормативами та результати цих сертифікацій можна «прочитати» на всіх шибках від концерну Asahi Glass.
Так, наприклад, символ «E» засвідчує якість скла і його відповідність нормативам ECE R43, що означає допуск до скла використання на автотранспорті в ЄС. Поруч є цифри, позначають країну, яка видала допуск (1-Німеччина, 2-Франція тощо).
Хоча в залежності від характеристик заводу-виробника скла мають місце деякі відмінності в маркуванні, в цілому вірні наступні значення:
WL — лобове багатошарове скло (триплекс — ламіноване);
T — (Tempered) загартоване скло;
TINTED — тоноване теплопоглинальне скло;
AS1 M461 DOT 183 — стандарт якості ANSI-Z26.1 (США); E2 43R 000 887 — стандарт затвердження за 43 Правилами ЄК ООН;
DOT 24 — код виробника;
М102 – код матеріалу;
Чому варто вибрати AGC Dnepr?
Купуючи автоскла у нас, Ви будете впевнені у своєму виборі сумлінного постачальника. Ми пропонуємо весь асортимент скла AGC у Дніпропетровській та Запорізькій областях за цінами виробника з офіційною гарантією від Asahi Glass Company. Також наші автостекольные центри надають професійні послуги з установлення, заміни, ремонту та тонування автомобільного стекол.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner